WEB, ERP, CRM, OTOMASYON, YAZILIM, PROGRAMLAMA

web proje, yazılım, otomasyon ve programlama


 MASAÜSTÜ PROGRAMLAMA,YAZILIM,PROJE


MASAÜSTÜ YAZILIMLAR


   Bilgisayarı tanıdığımız günden beri masaüstü yazılımları da tanımış oluruz. Aslında kullanmış olduğumuz bilgisayarımızın işletim sisteminin tamamı bu tür yazılımlardan oluşmaktadır. Günümüzde masaüstü yazılımı popülerliğini web ve mobil yazılımlarla paylaşmış olmasına rağmen halen yazılım sektörü pastasının yarısından fazlasına sahiptir. Masa üstü yazılımlar küçük bir mahalle bakalından tutun da uzay mekiğine kadar bütün sektörlerde kullanılmaktadır. Hastanelerde, Fabrikalarda, Atölyelerde, Uçaklarda, arabalarda ve aklınıza gelebilecek bütün alanlarda kullnılmaktadır. Aslında buna masaüstü yazılım demek pek doğru sayılmaz ancak ülkemizde bu isimle kullanılmaktadır.


BİR MASAÜSTÜ YAZILIMA VEYA OTOMASYON MU YAPTIRMAK İSTİYORSUNUZ


   Neredeyse; kendini doğar doğmaz yazılım yaptığını hisseden, Yıllardır yazılım alanında Türkiye'de hizmet vermiş, A'dan Z'ye bütün yazılım alanlarında bilgi sahibi olan profesyonel ekibimiz, işletmenizin yada kendinizin ihtiyaç duyduğu otomasyon veya yazılımı kusursuz bir şekilde üretsin. Stabil çalışan, sorunsuz, Dünya'da kullanılan son Teknoloji leri size yazacağımız programa yada otomasyona entegre edilmiş bir şekilde işletmenize teslim etsin. Yapacağımız projelerde veri kaybı sıfırdır. 100 yıl geçse de programınızı eksiksiz bir şekilde kullanmış olursunuz. Yapacağımız programları sonsuza dek kullanabilirsiniz.


MASAÜSTÜ YAZILIMIN AVANTAJLARI


    Yazılım internet gerektirmeyen yanlızca elektrikle çalışabilmektedir. Daha stabil olması ile birlikte güvenlik düzeyi en üst seviyelerdedir. Veritabanı bağlantı kopmaları yaşanmaz, web ve mobil yazılıma göre daha hızlıdır. Mobil ve web yazılımlar ile kısa süreli entegre edilir. Yazıcılar, fotokopiler,yazarkasalar vb. gibi cihazlar ile daha kolay ve kusursuz entegre edilir. Bu açılardan dolayı mobil ve web 'den kat kat daha avantajlıdır. Entegre açısından kusursuzdur. işlemcilerle çalışan Her şeye veya her yazılıma entegre edilebilir. Bir masaüstü yazılım ile yapılamayacak birşey yoktur. Web ve mobil projelere nazaran çok daha özgür ve pek uğraş gerektirmeyen bir yazılım çeşididir.


Siz Düşünün, Biz Yazalım
Size bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir otomasyon,mobil veya web projesi yapabiliriz.

 WEB PROGRAMLAMA,YAZILIM,PROJE

   Web otomasyonları masaüstü otomasyonlarına göre daha avantajlıdır. Çünkü aynı anda dünyanın her yerinde kurulum gerçekleşmeden otomasyon sistemine bağlanılabilinir. Masaüstü yazılımlarda malesef bu tür işlemler için işlerimizi biraz daha zorlaştırır.Heryerden bağlanılamaz ve bir bulut sunucu olsa bile web otomasyonları kadar güvenli değildir. Ayrıca o programı kullanabilmek için muhakkak bir kaç program indirmek ve yüklemek gerekir. Bu yüklemeler ise genelikle kullanıcının yapabileceği kadar kolay olmadığı için yazılımcı veya destekçiye ihtiyaç duyulur. Ayrıca her işletim sisteminde çalışmaz. Örneğin bir mac bilgisayar almak istersiniz ancak kullandığınız program mac veya linux desteklemediği için kullanmak istediğiniz bilgisayarı alamazsınız. Almak isteseniz bile programı kullanabilmeniz için başka bir bilgisayar daha almanız gerekmektedir. Ancak web projeleri bu tür sıkıntıları ortadan kaldırmıştır. Cep telefonunuzdan bile istediğiniz bütün işlemleri gerçekleştirebilir ve nerde olursanız olun bilgisayarınızın işletim sistemi ne olursa olsun internetin olduğu her yerde bütün tarayıcılarda otomasyona erişebilirsiniz.

   Ayrıca bir web projesi yada web otomasyonu kullandığınız için, verileri fiziksel bir sunucu da tutulmadığından dolayı server alma gibi maliyetli işlere girmenize gerek duymaz. Ve elektrik gitmesi veya server çökmesi gibi çok uğraştıran problemlerle karşı karşıya kalınmayacaktır.


AVANTAJLARI


Responsive Tasarım: Yapılacak olan otomasyon WEB ortamında bütün cihazlar ve tarayıcılar tarafından uyumlu olabilecek şekilde hazırlanacaktır. Ayrıca otomasyonu kullanabilmek için ek bir programa ihtiyaç duyulmayacaktır. Veritabanı ve Güvenlik: Veri kaybını önlemek için gerekli olan bütün prosedürler eksiksiz uygulanacaktır. Veri güvenliği üst düzeyde sağlanacak olup aksi durumlar için Backup (yedekleme) sistemleri devreye sokulacaktır. Yetkilendirme: Yetkilendirme şeması kullanıcı bazlı olup yönetici tarafından yetkilendirme opsiyonel olarak yapılabilecektir. Log kayıtları: Hataya sebebiyet vermemek için ve oluşabilecek anlaşmazlıkları önlemek adına otomasyon üzerinde yapılan her hareket takip altına alınıp kayıt altında tutulacaktır. Yönetici bu log kayıtlarını izleye bilecektir. Bulut Sistemi: Server ve verilerin yedeklenmesi için özel bir bulut sistemi kurulacaktır.


Siz Düşünün, Biz Yazalım
Size bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir otomasyon,mobil veya web projesi yapabiliriz.

 MOBİL UYGULAMA YAPIMI


MOBİL YAZILIMLAR


   Son 10 yılda dünya bir hayli değişti. Herkes için, bütün dünya için değişti. Önceden yanlızca konuşma amacı ile kullandığımız telefonlar artık çok fazla amaç ile kullanılmakta. Kullanma amacı olan telefonlaşma çoğu akıllı telefon kullanıcıları için 2. veya 3. plandadır. Özellikle sosyal medya,fotoğraf çekme veya haberleşme yazılımları cep telefonu kullanımının en büyük temellerini oluşturmaktadır günümüzde. Bu konuda Türkiye dünya sıralamasının zirvesindedir. Bu açıdan mobil uygulamalar ülkemizde ihtiyaç duyulan bir şeydir. Türkiye'de sanal pazarın %80 i mobil uygulamalar ile gerçekleşmektedir. Mobil uygulamalar ağırlık olarak iki işletim sistemine ayrılmaktadır.Bunlar; IOS ve Android'tir.


IOS UYGULAMA


   IOS işletim sistemi; IPHONE,IPOD veya IPAD gibi ürünlerin yazıldığı işletim sistemidir. Steve JOBS önderiliğinde Başta Macintosh kurulan şirketin Apple isimi ile devam etmesi ile oluşturululmuştur. Dünya'nın en zengin ikinci şirketidir. Bu alanda Mac IOS işletim sistemi dünya yazılım pazarında çok büyük bir paya sahiptir. Aancak ülkemiz bu konuda çok aktif değildir. Ülkemizde Android programlama daha önden gelmektedir. Çok az yazılım firması veya yazılımcı bukonuda yazılım yapabilmektedir. İftiharla söylemek gerekirse bu alandaki bilgi ve birikimimiz oldukça iddialıdır. Sizde mobil uygualamaya ihtiyaç duyarsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Size ülkemizde veya dünyada yapılan en iyi yazılımlardan birini üretebiliriz.


ANDROID UYGULAMA


   Android işletim sistemi; ülkemizde, IOS'a nazaran daha fazla kullanılmaktadır. Android cihazların daha ekonomik olması veya çeşitliliğe sahip olması, daha fazla tercih sebebi olmuştur. İnternet ve yazılım dünyasını değiştirmiş olan Google un bu işletim sistemini üretmesi de ayrıca tercih sebebidir. Bu anlamda Android yazılım üretimi IOS'a kıyasla daha değerlidir ülkemizde.Ayrıca daha fazla özgürdür. Sizin de gerçekten hatasız ve stapil çalışan bir Android uygulamaya ihtiyacınız var ise doğru adrestesiniz. Ayrıca Bu konuda da çok iddialı olduğumuzu söylemeye gerek duymuyoruz :)


Sizi Arayalım!

Bize telefon numaranızı yazın, sizi en kısa sürede arayalım.